Poctivé výrobky z kysnutého cesta


 • Domáca knedľa (700g) - 1,40 €
 • Domáce záviny
  • makový (700g) - 4,50 €
  • orechový (700g) - 4,50 €
  • kakaový (700g) - 4,50 €
  • tvarohový (700g) - 4,50 €
  • lekvárovo-čokoládový (700g) - 4,50 €

Objednávky na záviny a knedle prijímame celý týždeň. Pečieme vo ŠTVRTOK A PIATOK.

O nás

Jedáleň Izabela začala svoju úspešnú pôsobnosť na popradskom gastronomickom trhu v roku 2013. Stratégia presadenia sa na trhu bola veľmi jednoduchá a predsa tak podstatná - variť domáce jedlá, ktoré chutia lepšie. Práve to sa stalo mottom jedálne, ktorým sa neprestávame riadiť a snažíme sa našim zákazníkom dennodenne ponúkať denné menu zostavené z troch jedál a polievky s poctivou domácou chuťou. Veríme, že okrem prevažne domácej technológie prípravy pokrmov aj používanie čerstvých a kvalitných suroviny robí jedlo lepším a zákazníka spokojnejším.

Našou najväčšou devízou sú spokojní zákazníci, ktorí sa k nám neustále vracajú čím nám dávajú najavo, že to čo robíme, robíme dobre. Neustále vyhľadávame spätnú väzbu zákazníkov, čo nám umožňuje zdokonaľovať naše slabšie stránky. K pozitívam nepochybne patrí bezplatné parkovanie priamo pred jedálňou a dobrá dostupnosť.

Aby sme dosiahli maximálnu spokojnosť zákazníka snažíme sa mu naslúchať a vyjsť mu v ústrety v každom možnom prípade. Z tohto dôvodu sme sa začali špecializovať aj na diétne jedlá, ktoré pripravujeme po dohodne so zákazníkom. Máme bohaté skúsenosti s prípravou bezlepkových, bezlaktózových, vegetariánskych, nesolených jedál a v prípade potreby sme naklonení prispôsobiť naše jedlo vašim požiadavkám. 

Sme si vedomí, že nie každý má čas a priestor na presuny kvôli obedom a preto ponúkame aj rozvoz denného menu až priamo k Vám, našim zákazníkom. Svojím zákazníkom pomôžeme aj s organizovaním akejkoľvek slávnosti, stretnutia či meetingov v našich priestoroch alebo poskytneme cateringové služby na inom mieste.